Spacers; DMM3ZW18; M3; 18mm; brass
| Files to download | |
|---|---|
| Item | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spacers; DMM3ZW18; M3; external/internal; 18mm; 6mm; 6mm; 5mm; screwed spacer sleeve; hexagonal; brass; KLS; RoHS Item ID: 00347 Item ID: 00347 MOQ: 25 Multiple: 25
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Spacers |
| Symbol | DMM3ZW18 |
| Internal thread | M3 |
| Thread type | external/internal |
| Length | 18mm |
| Thread length | 6mm |
| Depth of thread | 6mm |
| Spanner size | 5mm |