Inductor; Bochen; SP127/0100.0
Inductor; power shielded; SP127/0100.0; 100uH; 1,7A; 20%; 8x12x12mm; surface mounted (SMD); 0,22ohm; Bochen; RoHS Item ID: 18200 Item ID: 18200 MOQ: 5 Multiple: 5
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Inductor |
| Inductor type | power shielded |
| Symbol | SP127/0100.0 |
| Inductance | 100uH |
| Rated current | 1,7A |
| Tolerance | 20% |
| Case type | 8x12x12mm |
| Electric mounting | surface mounted (SMD) |
| Terminal pitch | not applicable |
| Resistance | 0,22ohm |