Inductor; Bochen; SP074/0680.0
Inductor; power shielded; SP074/0680.0; 680uH; 220mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; surface mounted (SMD); 4,63ohm; Bochen; RoHS
Inductor; power shielded; SP074/0680.0; 680uH; 220mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; surface mounted (SMD); 4,63ohm; Bochen; RoHS Inductor; power shielded; SP074/0680.0; 680uH; 220mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; surface mounted (SMD); 4,63ohm; Bochen; RoHS
 Files to download
PDF
 Item
Item ID: 22209
Item ID: 22209
Quantity: 25 pc
MOQ: 2
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
2+1,69
Quantity:
 Details
NameInductor
Inductor typepower shielded
SymbolSP074/0680.0
Inductance680uH
Rated current220mA
Tolerance20%
Case type4,5x7,3x7,3mm
Electric mountingsurface mounted (SMD)
Terminal pitchnot applicable
Resistance4,63ohm