Inductor; Bochen; SP074/0820.0
| Files to download | |
|---|---|
| Item | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Inductor; power shielded; SP074/0820.0; 820uH; 200mA; 20%; 4,5x7,3x7,3mm; surface mounted (SMD); 5,2ohm; Bochen; RoHS Item ID: 22210 Item ID: 22210 MOQ: 2 Multiple: 1
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Inductor |
| Inductor type | power shielded |
| Symbol | SP074/0820.0 |
| Inductance | 820uH |
| Rated current | 200mA |
| Tolerance | 20% |
| Case type | 4,5x7,3x7,3mm |
| Electric mounting | surface mounted (SMD) |
| Terminal pitch | not applicable |
| Resistance | 5,2ohm |