Relay; Hongfa; HFKM-012-SH open; electromagnetic automotive; 12V; 10A
Relay; electromagnetic automotive; HFKM-012-SH open; 12V; DC; U type; 10A; 60V DC; PCB trough hole; open frame; Hongfa
Relay; electromagnetic automotive; HFKM-012-SH open; 12V; DC; U type; 10A; 60V DC; PCB trough hole; open frame; Hongfa Relay; electromagnetic automotive; HFKM-012-SH open; 12V; DC; U type; 10A; 60V DC; PCB trough hole; open frame; Hongfa
 Item
Item ID: 27976
Item ID: 27976
Quantity: 16 pc
MOQ: 1
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
1+3,98
Quantity:
 Details
NameRelay
Typeelectromagnetic automotive
SymbolHFKM-012-SH open
Input voltage12V
Input voltage typeDC
Contacts configurationU type
Rated DC current10A
Rated DC voltage60V DC