Sensor; inductive; Greegoo; LM30-33025PC-L
Sensor; inductive; LM30-33025PC-L; PNP; NO/NC; 25mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindrical metal; fi 30mm; 68mm; not flush type; with 2m cable; Greegoo; RoHS
 Item
Item ID: 37449
Item ID: 37449
Quantity: 17 pc
Sensor typeinductive
SymbolLM30-33025PC-L
Output typePNP
Output functionNO/NC
Sensing zone25mm
Voltage range10÷30V
Voltage typeDC
Maximum current200mA
Housing typecylindrical metal
Sensor diameter / dimmensionfi 30mm
Length sensor68mm