Enclosure; Kradex; ZP120.80.60UJH TM
| Item | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enclosure; multipurpose; ZP120.80.60UJH TM; ABS; 120mm; 80mm; 60mm; IP65; light gray; with brass bushing; mounting brackets; hermetic; Kradex; RoHS Item ID: 38739 Item ID: 38739 MOQ: 1 Multiple: 1
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Enclosure |
| Type | multipurpose |
| Symbol | ZP120.80.60UJH TM |
| Material | ABS |
| External length | 120mm |
| External width | 80mm |
| External height | 60mm |