Enclosure; Hammond; HM1455K1202
| Files to download | |
|---|---|
| Item | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enclosure; multipurpose; HM1455K1202; aluminum; 120mm; 78mm; 43mm; IP54; natural; black ABS ends; removable panel; Hammond; RoHS Item ID: 18085 Item ID: 18085 MOQ: 1 Multiple: 1
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Enclosure |
| Type | multipurpose |
| Symbol | HM1455K1202 |
| Material | aluminum |
| External length | 120mm |
| External width | 78mm |
| External height | 43mm |