Obudowa; Hammond; HM1455K1202
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Obudowa; uniwersalna; HM1455K1202; aluminium; 120mm; 78mm; 43mm; IP54; naturalny; zaślepki czarne ABS; zdejmowany panel; Hammond; RoHS Nr kat.: 18085 Nr katalogowy: 18085 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Podane wymiary są wymiarami samego profilu aluminiowego i nie obejmują zaślepek. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Obudowa |
| Typ | uniwersalna |
| Symbol | HM1455K1202 |
| Materiał | aluminium |
| Długość zewnętrzna | 120mm |
| Szerokość zewnętrzna | 78mm |
| Wysokość zewnętrzna | 43mm |