Bulb; Goobay; ZNB230V-9618; 230V; white; 0,25W
Bulb; neon; ZNB230V-9618; wire with resistor; pointed; white; (warm) 2700K; 1,4mA; 230V; AC; 0,25W; 3,8x10mm; Goobay
 Files to download
PDF
 Item
Item ID: 22379
Item ID: 22379
Quantity: 179 pc
MOQ: 5
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
5+1,54
Quantity:
 Details
NameBulb
Typeneon
SymbolZNB230V-9618
Cap typewire with resistor
Bubble shapepointed
Led / character colour white
Colour temperature(warm) 2700K
Luminosityunspecified
Lightunspecified
Rated current1,4mA
Forward voltage 230V
Kind of voltageAC
Power0,25W
Viewing angleunspecified
Dimensions3,8x10mm