Żarówka; Goobay; ZNB230V-9618; 230V; biały; 0,25W
Żarówka; neonowa; ZNB230V-9618; drutowe z rezystorem; szpiczasta; biały; (ciepła) 2700K; 1,4mA; 230V; AC; 0,25W; 3,8x10mm; Goobay
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 22379
Nr katalogowy: 22379
Stan: 179 szt.
Ilość minimalna: 5
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
5+1,54
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaŻarówka
Typneonowa
SymbolZNB230V-9618
Rodzaj trzonka / wyprowadzeniadrutowe z rezystorem
Kształt bańkiszpiczasta
Kolor świecenia / znaku biały
Temperatura barwowa(ciepła) 2700K
Strumień świetlnynieokreślony
Światłośćnieokreślony
Prąd znamionowy1,4mA
Napięcie pracy 230V
Rodzaj napięciaAC
Moc0,25W
Kąt świecenianieokreślony
Wymiary3,8x10mm