Spacers; DMM3WW12; M3; 12mm; brass yellow
| Item | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spacers; DMM3WW12; M3; internal/internal; 12mm; 7mm; 5mm; screwed spacer sleeve; hexagonal; brass yellow; KLS; RoHS Item ID: 32717 Item ID: 32717 MOQ: 25 Multiple: 25
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Spacers |
| Symbol | DMM3WW12 |
| Internal thread | M3 |
| Thread type | internal/internal |
| Length | 12mm |
| Thread length | not applicable |
| Depth of thread | 7mm |
| Spanner size | 5mm |