Dystans; DMM3WW12; M3; 12mm; mosiądz żółty
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dystans; DMM3WW12; M3; wewnętrzny/wewnętrzny; 12mm; 7mm; 5mm; tulejka dystansowa gwintowana; sześciokątna; mosiądz żółty; KLS; RoHS Nr kat.: 32717 Nr katalogowy: 32717 Ilość minimalna: 25 Wielokrotność: 25
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Dystans |
| Symbol | DMM3WW12 |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Rodzaj gwintu | wewnętrzny/wewnętrzny |
| Długość | 12mm |
| Długość gwintu | nie dotyczy |
| Głębokość gwintu | 7mm |
| Rozmiar klucza | 5mm |