Mounting holder; inductive; A-MH-M18-90
Mounting holder; inductive; A-MH-M18-90; 0A; fi 18mm; 0mm
Mounting holder; inductive; A-MH-M18-90; 0A; fi 18mm; 0mm Mounting holder; inductive; A-MH-M18-90; 0A; fi 18mm; 0mm
 Files to download
Drawing
 Item
Item ID: 37028
Item ID: 37028
Quantity: 304 pc
MOQ: 1
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
1+3,73
Quantity:
 Details
NameMounting holder
Sensor typeinductive
SymbolA-MH-M18-90
Output typenot applicable
Output functionnot applicable
Voltage typenot applicable
Maximum current0A
Housing typeunspecified
Sensor diameter / dimmensionfi 18mm
Length sensor0mm