Uchwyt montażowy; indukcyjny; A-MH-M18-90
Uchwyt montażowy; indukcyjny; A-MH-M18-90; 0A; fi 18mm; 0mm
Uchwyt montażowy; indukcyjny; A-MH-M18-90; 0A; fi 18mm; 0mm Uchwyt montażowy; indukcyjny; A-MH-M18-90; 0A; fi 18mm; 0mm
 Pliki do pobrania
Rysunek
 Artykuł
Nr kat.: 37028
Nr katalogowy: 37028
Stan: 304 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+3,73
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaUchwyt montażowy
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolA-MH-M18-90
Typ wyjścianie dotyczy
Funkcja wyjścianie dotyczy
Rodzaj napięcia zasilającegonie dotyczy
Maksymalny prąd pracy0A
Rodzaj obudowynieokreślony
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika0mm