Enclosure; Kradex; ZP240.190.105JH-TM
Enclosure; multipurpose; ZP240.190.105JH-TM; ABS; 191mm; 240mm; 106mm; light gray; hermetic; with brass bushing; Kradex; RoHS
Enclosure; multipurpose; ZP240.190.105JH-TM; ABS; 191mm; 240mm; 106mm; light gray; hermetic; with brass bushing; Kradex; RoHS Enclosure; multipurpose; ZP240.190.105JH-TM; ABS; 191mm; 240mm; 106mm; light gray; hermetic; with brass bushing; Kradex; RoHS
 Item
Item ID: 37041
Item ID: 37041
Quantity: 0 pc
MOQ: 1
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
 Info
The item is available on request.
 Details
NameEnclosure
Typemultipurpose
SymbolZP240.190.105JH-TM
MaterialABS
External length191mm
External width240mm
External height106mm