Obudowa; Kradex; ZP240.190.105JH-TM
Obudowa; uniwersalna; ZP240.190.105JH-TM; ABS; 191mm; 240mm; 106mm; jasnoszary; hermetyczna; z tulejkami mosiężnymi; Kradex; RoHS
Obudowa; uniwersalna; ZP240.190.105JH-TM; ABS; 191mm; 240mm; 106mm; jasnoszary; hermetyczna; z tulejkami mosiężnymi; Kradex; RoHS Obudowa; uniwersalna; ZP240.190.105JH-TM; ABS; 191mm; 240mm; 106mm; jasnoszary; hermetyczna; z tulejkami mosiężnymi; Kradex; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 37041
Nr katalogowy: 37041
Stan: 0 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
 Info
Artykuł dostępny na zamówienie.
 Dane szczegółowe
NazwaObudowa
Typuniwersalna
SymbolZP240.190.105JH-TM
MateriałABS
Długość zewnętrzna191mm
Szerokość zewnętrzna240mm
Wysokość zewnętrzna106mm