Relay; Greegoo; GDZ02-301200ZD3; SSR; 4÷32V; 30A
| Files to download | |
|---|---|
| Item | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Relay; SSR; GDZ02-301200ZD3; 4÷32V; DC; 30A; 1200V; DC; MOSFET; panel mounted; SPST NO; Greegoo; RoHS; CE Item ID: 43383 Item ID: 43383 MOQ: 1 Multiple: 1
| Info |
|---|
| The item is available only until stocks last. |
| Details | |
|---|---|
| Name | Relay |
| Type | SSR |
| SSR version | DC |
| Symbol | GDZ02-301200ZD3 |
| Input voltage | 4÷32V |
| Input voltage type | DC |
| Rated output current | 30A |
| Rated output voltage | 1200V |