Przekaźnik; Greegoo; GDZ02-301200ZD3; SSR (półprzewodnikowy); 4÷32V; 30A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; SSR (półprzewodnikowy); GDZ02-301200ZD3; 4÷32V; DC; 30A; 1200V; DC; MOSFET; śrubowy na panel; 1 styk zwierny; Greegoo; RoHS; CE Nr kat.: 43383 Nr katalogowy: 43383 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Produkt wycofany z oferty. Nie można go już zamówić. Podobne produkty znajdziesz tutaj. |
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny tylko do wyczerpania zapasów. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | SSR (półprzewodnikowy) |
| Wersja przekaźnika SSR | stałoprądowy |
| Symbol | GDZ02-301200ZD3 |
| Napięcie sterujące | 4÷32V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Maksymalny prąd przełączania SSR | 30A |
| Zakres napięcia przełączania SSR | 1200V |