Relay; Relpol; PI6-1T-5...32VDC; instalation; SSR; 4÷32V; 1,2A
| Files to download | |
|---|---|
| Item | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Relay; instalation; SSR; single phase; PI6-1T-5...32VDC; 4÷32V; DC; 1,2A; 400V; AC; zero crossing; triac output; DIN rail type; SPST NO; Relpol; RoHS Item ID: 43435 Item ID: 43435 MOQ: 1 Multiple: 1
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Relay |
| Type | instalation; SSR |
| SSR version | single phase |
| Symbol | PI6-1T-5...32VDC |
| Input voltage | 4÷32V |
| Input voltage type | DC |
| Rated output current | 1,2A |
| Rated output voltage | 400V |