Przekaźnik; Relpol; PI6-1T-5...32VDC; instalacyjny; SSR (półprzewodnikowy); 4÷32V; 1,2A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; instalacyjny; SSR (półprzewodnikowy); 1-fazowy; PI6-1T-5...32VDC; 4÷32V; DC; 1,2A; 400V; AC; przełączanie w zerze; triak; na szynę DIN35; 1 styk zwierny; Relpol; RoHS Nr kat.: 43435 Nr katalogowy: 43435 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | instalacyjny; SSR (półprzewodnikowy) |
| Wersja przekaźnika SSR | 1-fazowy |
| Symbol | PI6-1T-5...32VDC |
| Napięcie sterujące | 4÷32V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Maksymalny prąd przełączania SSR | 1,2A |
| Zakres napięcia przełączania SSR | 400V |