Capacitor; SR Passives; CBB60G-8/450; 8uF; 450V AC
| Files to download | |
|---|---|
| Item | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Capacitor; motor; CBB60G-8/450; 8uF; 450V AC; fi 35x65mm; with cables; screw with a nut; SR Passives; RoHS Item ID: 43667 Item ID: 43667 MOQ: 1 Multiple: 1
Quantity: |
| Details | |
|---|---|
| Name | Capacitor |
| Capacitor type | motor |
| Manufacturer's original symbol | CBB60G-8/450 |
| Capacitor serie | unspecified |
| Capacitance | 8uF |
| Capacitor operating voltage | 450V AC |
| Case type | fi 35x65mm |