Loudspeaker; KLS3-YS01A-30MM-8R0.5W
Loudspeaker; KLS3-YS01A-30MM-8R0.5W; 0,5W; 8ohm; soldering pads; fi 30mm; KLS; RoHS
 Files to download
Datasheet
 Item
Item ID: 44486
Item ID: 44486
Quantity: 160 pc
MOQ: 1
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
1+3,30
Quantity:
 Details
NameLoudspeaker
SymbolKLS3-YS01A-30MM-8R0.5W
Sound levelunspecified
Power0,5W
Impedance8ohm
Resonant frequencyunspecified
Output connector typesoldering pads
Dimensionsfi 30mm