Loudspeaker; KLS3-YS01B-20MM-8R0.5W
Loudspeaker; KLS3-YS01B-20MM-8R0.5W; 0,5W; 8ohm; soldering pads; dia. 20mm; KLS; RoHS
 Files to download
Datasheet
 Item
Item ID: 44485
Item ID: 44485
Quantity: 178 pc
MOQ: 1
Multiple: 1
Quantity [ pc ]Net price
1+2,75
Quantity:
 Details
NameLoudspeaker
SymbolKLS3-YS01B-20MM-8R0.5W
Sound levelunspecified
Power0,5W
Impedance8ohm
Resonant frequencyunspecified
Output connector typesoldering pads
Dimensionsdia. 20mm