Głośnik; KLS3-YS01B-20MM-8R0.5W
Głośnik; KLS3-YS01B-20MM-8R0.5W; 0,5W; 8ohm; punkt lutowniczy; fi 20mm; KLS; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 44485
Nr katalogowy: 44485
Stan: 178 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+2,75
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaGłośnik
SymbolKLS3-YS01B-20MM-8R0.5W
Poziom dźwiękunieokreślony
Moc0,5W
Impedancja8ohm
Częstotliwość rezonansowanieokreślone
Wyprowadzeniapunkt lutowniczy
Wymiaryfi 20mm