Mikroprzełącznik; Howo; Z-15GQ22-B
Mikroprzełącznik; Z-15GQ22-B; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
Mikroprzełącznik; Z-15GQ22-B; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo Mikroprzełącznik; Z-15GQ22-B; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; Howo
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 00666
Nr katalogowy: 00666
Stan: 1096 szt.
Ilość:
 Info
Tańszy zamiennik mikroprzełacznika Highly Z15G1308
 Dane szczegółowe
NazwaMikroprzełącznik
SymbolZ-15GQ22-B
Rodzaj głowicytrzpień z rolką
Długość dźwigni / wysokość trzpienia33,4mm
Montaż przewoduśrubowy
Prąd styków15A
Napięcie przełączane250V
Wymiary korpusu49,2x17,5x24,2mm
Klasa szczelnościnieokreślona
ProducentHowo
Certyfikatybrak
 Artykuły powiązane
Osłona mikroprzełącznika; Z15 AA8000; 0A; 0V; Highly; RoHS