Przekaźnik; Zettler; AZ822-2C-24DSE; do druku (PCB); 2 styki przełączne; 24V; 0,5A; 1A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; AZ822-2C-24DSE; 24V; DC; 2 styki przełączne; 0,5A; 120V AC; 1A; 24V DC; do druku (PCB); Zettler; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 01046
Nr katalogowy: 01046
Stan: 22 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+6,08
Ilość:
 Info
Wymiary: 20 x 9,8 x 12 mm
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolAZ822-2C-24DSE
Napięcie sterujące24V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków2 styki przełączne
Znamionowy prąd styków AC0,5A
Znamionowe napięcie styków AC120V AC
Znamionowy prąd styków DC1A
Znamionowe napięcie styków DC24V DC
Sposób montażudo druku (PCB)
ProducentZettler
CertyfikatyRoHS
Rezystancja cewki2880Ohm