Mikroprzełącznik; Highly; Z15G1318; IP40
Mikroprzełącznik; Z15G1318; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS
Mikroprzełącznik; Z15G1318; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS Mikroprzełącznik; Z15G1318; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS Mikroprzełącznik; Z15G1318; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 02915
Nr katalogowy: 02915
Stan: 132 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaMikroprzełącznik
SymbolZ15G1318
Rodzaj głowicytrzpień z rolką
Długość dźwigni / wysokość trzpienia33,4mm
Konfiguracja wyjścia1NO+1NC wspólny pin
Sposób przełączaniaszybkie
Montaż przełącznikaprzykręcany
Montaż przewoduśrubowy
Prąd styków15A
Napięcie przełączane250V
Wymiary korpusu49,2x17,5x24,2mm
Klasa szczelnościIP40
ProducentHighly
CertyfikatyRoHS
 Artykuły powiązane
Osłona mikroprzełącznika; Z15 AA8000; 0A; 0V; Highly; RoHS