Przetwornica; Aimtec; AM1S-2405SZ
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przetwornica; AM1S-2405SZ; konwerter DC/DC; 24V (21,6÷26,4)V; DC; 5V; DC; 200mA; 1W; izolowany; 1kV; SIL4; przewlekany (THT); Aimtec; RoHS Nr kat.: 03753 Nr katalogowy: 03753 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przetwornica |
| Symbol | AM1S-2405SZ |
| Rodzaj przetwornicy | konwerter DC/DC |
| Napięcie wejściowe | 24V (21,6÷26,4)V |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Napięcie wyjściowe | 5V |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Prąd wyjściowy | 200mA |
| Moc | 1W |
| Obwód IN/OUT | izolowany |
| Napięcie izolacji | 1kV |