Przekaźnik; Hongfa; HFD23-012-1ZS (JRC23F); do druku (PCB); 1 styk przełączny; 12V; 0,5A; 1A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD23-012-1ZS (JRC23F); 12V; DC; 1 styk przełączny; 0,5A; 125V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD23-012-1ZS (JRC23F); 12V; DC; 1 styk przełączny; 0,5A; 125V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HFD23-012-1ZS (JRC23F); 12V; DC; 1 styk przełączny; 0,5A; 125V AC; 1A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 04452
Nr katalogowy: 04452
Stan: 2325 szt.
Ilość:
 Info
Wymiary: 12,5 x 10 x 7,5 mm
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolHFD23-012-1ZS (JRC23F)
Napięcie sterujące12V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk przełączny
Znamionowy prąd styków AC0,5A
Znamionowe napięcie styków AC125V AC
Znamionowy prąd styków DC1A
Znamionowe napięcie styków DC30V DC
Sposób montażudo druku (PCB)
ProducentHongfa
CertyfikatyRoHS
Materiał stykuAgNi
Rezystancja cewki960Ohm