Przełącznik; Auspicious; XE30-1-O/C-R
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; XE30-1-O/C-R; ON-(OFF)+OFF-(ON); grzybkowy; 2 tory; czerwony; bez podświetlenia; monostabilny; śrubowe; 3A; 230V AC; Auspicious Nr kat.: 09841 Nr katalogowy: 09841 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | bezpieczeństwa; przyciskowy |
| Symbol | XE30-1-O/C-R |
| Sposób przełączania | ON-(OFF)+OFF-(ON) |
| Rodzaj przycisku bezpieczeństwa | grzybkowy |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor elementu wykonawczego | czerwony |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Kolor podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 3A |
| Napięcie przełączania AC | 230V AC |
| Otwór montażowy / raster | 30mm |
| Głębokość montażowa | 50mm |