Przełącznik; Auspicious; XLEB30-1-C
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; XLEB30-1-C; ON-OFF; grzybkowy; odkręcany; 1 tor; czerwony; bez podświetlenia; bistabilny; śrubowe; 3A; 230V AC; Auspicious
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; XLEB30-1-C; ON-OFF; grzybkowy; odkręcany; 1 tor; czerwony; bez podświetlenia; bistabilny; śrubowe; 3A; 230V AC; Auspicious Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; XLEB30-1-C; ON-OFF; grzybkowy; odkręcany; 1 tor; czerwony; bez podświetlenia; bistabilny; śrubowe; 3A; 230V AC; Auspicious
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 09842
Nr katalogowy: 09842
Stan: 29 szt.
Ilość:
 Info
Perzełącznik NC, normalnie zwarty.
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikabezpieczeństwa; przyciskowy
SymbolXLEB30-1-C
Sposób przełączaniaON-OFF
Rodzaj przycisku bezpieczeństwagrzybkowy; odkręcany
Ilość torów1 tor
Kolor elementu wykonawczegoczerwony
Podświetleniebez podświetlenia
Kolor podświetlenianie dotyczy
Typ przełącznikabistabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniaśrubowe
Ilość pozycji2 pozycje
Prąd styków AC3A
Napięcie przełączania AC230V AC
Otwór montażowy / raster 30mm
Głębokość montażowa50mm