Przekaźnik; Hongfa; HF41F-024-ZS; do druku (PCB); do gniazda; 1 styk przełączny; 24V; 6A; 6A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF41F-024-ZS; 24V; DC; 1 styk przełączny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; do druku (PCB); do gniazda; Hongfa; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 10432
Nr katalogowy: 10432
Stan: 595 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+8,26
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolHF41F-024-ZS
Napięcie sterujące24V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk przełączny
Znamionowy prąd styków AC6A
Znamionowe napięcie styków AC250V AC
Znamionowy prąd styków DC6A
Znamionowe napięcie styków DC30V DC
Sposób montażudo druku (PCB); do gniazda
ProducentHongfa
CertyfikatyRoHS
Pasuje do gniazda41F-1Z-C2-1; 41F-1Z-C2-5
Materiał stykuAgNi
Rezystancja cewki3390Ohm