Zasilacz; do LED; LPC-20-700; 9÷30V DC
Zasilacz; do LED; LPC-20-700; 9÷30V DC; 700mA; 21W; stałoprądowy; IP67; Mean Well
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 13363
Nr katalogowy: 13363
Stan: 3 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaZasilacz
Typdo LED
SymbolLPC-20-700
Napięcie wyjściowe9÷30V DC
Maksymalny prąd wyjściowy700mA
Moc21W