Bezpiecznik; LT5T-0500; kubkowy okrągły
Bezpiecznik; kubkowy okrągły; LT5T-0500; 500mA; zwłoczny (T); fi 8,4x7,6 R=5,08mm; przewlekany (THT); 250V AC; RoHS Nr kat.: 14066 Nr katalogowy: 14066 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
| Nazwa | Bezpiecznik |
| Typ elementu zabezpieczającego | kubkowy okrągły |
| Symbol | LT5T-0500 |
| Maksymalny prąd pracy | 500mA |
| Charakterystyka wyzwalania | zwłoczny (T) |
| Rodzaj obudowy bezpiecznika | fi 8,4x7,6 R=5,08mm |
| Sposób montażu | przewlekany (THT) |
| Maksymalne napięcie pracy AC | 250V AC |