Przełącznik; Onpow; GQ12S-10/T-G
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; GQ12S-10/T-G; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 14505 Nr katalogowy: 14505 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|
| Przycisk chwilowy, kwadrat Otwór montażowy: 12mm Kolor: zielony Rodzaj styków: śrubowe Maks obcążenie: 2A/36V DC |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ12S-10/T-G |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | zielony |
| Kształt przycisku | wypukły |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Kolor podświetlenia | nie dotyczy |
| Kształt podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 12mm |
| Głębokość montażowa | 15mm |