Bezpiecznik; LT5T-2500; kubkowy prostokątny
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bezpiecznik; kubkowy prostokątny; LT5T-2500; 2,5A; zwłoczny (T); 8,4x4x7,2 R=5,08mm; przewlekany (THT); 250V AC; RoHS Nr kat.: 15228 Nr katalogowy: 15228 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Bezpiecznik |
| Typ elementu zabezpieczającego | kubkowy prostokątny |
| Symbol | LT5T-2500 |
| Maksymalny prąd pracy | 2,5A |
| Charakterystyka wyzwalania | zwłoczny (T) |
| Rodzaj obudowy bezpiecznika | 8,4x4x7,2 R=5,08mm |
| Sposób montażu | przewlekany (THT) |
| Maksymalne napięcie pracy AC | 250V AC |