Przekaźnik; Hongfa; HF32F-024-ZS3 (JZC32F); do druku (PCB); 1 styk przełączny; 24V; 3A; 3A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF32F-024-ZS3 (JZC32F); 24V; DC; 1 styk przełączny; 3A; 250V AC; 3A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Nr kat.: 16879 Nr katalogowy: 16879 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Wymiary: 18,4 x 10,2 x 15,3 mm |
| Typ | elektromagnetyczny miniaturowy |
| Symbol | HF32F-024-ZS3 (JZC32F) |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk przełączny |
| Znamionowy prąd styków AC | 3A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 3A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 30V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Producent | Hongfa |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 1280Ohm |
| Znamionowa moc cewki DC | 450mW |