Zasilacz; do LED; LPV-100-12; 12V DC
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zasilacz; do LED; LPV-100-12; 12V DC; 8,5A; 102W; stałonapięciowy; IP67; Mean Well Nr kat.: 17131 Nr katalogowy: 17131 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Zasilacz |
| Typ | do LED |
| Symbol | LPV-100-12 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 8,5A |
| Moc | 102W |