Agro; A1555.20.13; Dławnica; M20
| Pliki do pobrania | |
Dławnica; A1555.20.13; poliamid; IP68; jasnoszary; M20; 7÷13mm; 20,2mm; z gwintem metrycznym; Agro; RoHS Nr kat.: 19293 Nr katalogowy: 19293 Ilość minimalna: 3 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Jasnoszary dł.gw. 15mm |
| Symbol | A1555.20.13 |
| Kolor | jasnoszary |
| Gwint | M20 |
| Średnica przewodu | 7÷13mm |
| Otwór montażowy | 20,2mm |
| Wersja akcesoriów | z gwintem metrycznym |
| Producent | Agro |
| Temperatura pracy | -30...+100°C |