Przełącznik; Howo; LW26-20-M2-I/6P 01; bistabilny; 6 torów; 2 pozycje
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M2-I/6P 01; 2 pozycje; OFF-ON; 90°; bistabilny; na panel; 6 torów; 3 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 10mm; 64x64mm; 54mm; Howo; RoHS Nr kat.: 20432 Nr katalogowy: 20432 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Symbol | LW26-20-M2-I/6P 01 |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Sposób przełączania | OFF-ON |
| Kąt obrotu | 90° |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Ilość torów | 6 torów |
| Ilość warstw | 3 warstwy |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Prąd styków AC | 20A |
| Napięcie przełączania AC | 440V AC |
| Kolor elementu wykonawczego | czarny |
| Otwór montażowy / raster | 10mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Rozmiar płyty czołowej | 64x64mm |
| Opis na płycie czołowej | OFF ON |
| Głębokość montażowa | 54mm |