Wtyk; Weipu; SP2111C/P12II-1C; 12 torów
 Artykuł
Wtyk; SP2111C/P12II-1C; 12 torów; lutowany; 0,75mm2; 7-12mm; SP21; na przewód; IP68; 5A; 400V; Weipu; RoHS; SP2111/P12II-1C
Nr kat.: 21808
Nr katalogowy: 21808
Stan: 77 szt.
Ilość:
 Info
Złącze przemysłowe okrągłe, męskie, wtyk, 12pin,
skręcane, na przewód, gwint zewnętrzny IP68, 400V, 5A
długość 64mm,
średnica 29mm
pasuje do SP2110
 Dane szczegółowe
NazwaWtyk
SymbolSP2111C/P12II-1C
Liczba torów / pinów12 torów
Orientacja złącza proste
Montaż przewodulutowany
Przekrój przewodu0,75mm2
Średnica zewnętrzna przewodu7-12mm
Seria złącza przemysłowegoSP21
Montaż złączana przewód
Sposób blokowania złączskręcane
Materiał korpusu złączanylon66
Kolor korpusu / izolatora złączaniebiesko-czarny
Klasa szczelności IP68
Prąd znamionowy5A
Napięcie znamionowe400V