Triak; ST Microelectronics; BTA12-600BW
Triak; BTA12-600BW; 12A; 600V; TO220; przewlekany (THT); izolowany; snubberless; 50mA; ST Microelectronics; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 22694
Nr katalogowy: 22694
Stan: 1343 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+3,10
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaTriak
SymbolBTA12-600BW
Prąd przewodzenia12A
Napięcie wsteczne600V
ObudowaTO220
Montażprzewlekany (THT)
Właściwości półprzewodnikówizolowany; snubberless
Prąd bramki50mA