Obudowa; Takachi; LC165H-N-W
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Obudowa; ręczna; LC165H-N-W; ABS; 165mm; 80mm; 35mm; biały; RoHS; Takachi; 1 panel czołowy Nr kat.: 24399 Nr katalogowy: 24399 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Obudowa |
| Typ | ręczna |
| Symbol | LC165H-N-W |
| Materiał | ABS |
| Długość zewnętrzna | 165mm |
| Szerokość zewnętrzna | 80mm |
| Wysokość zewnętrzna | 35mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Kolor | biały |
| Właściwości | nie dotyczy |
| Certyfikaty | RoHS |
| Producent | Takachi |
| Zdejmowalne panele boczne | 1 panel czołowy |
| Temperatura pracy | -10...+60°C |