Wtyk; 2,1mm; zasilające DC; DCP-02-2.1A
Wtyk; 2,1mm; zasilające DC; 5,5mm; 9,0mm; DCP-02-2.1A; proste; na przewód; lutowany; plastik
Wtyk; 2,1mm; zasilające DC; 5,5mm; 9,0mm; DCP-02-2.1A; proste; na przewód; lutowany; plastik Wtyk; 2,1mm; zasilające DC; 5,5mm; 9,0mm; DCP-02-2.1A; proste; na przewód; lutowany; plastik
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 24869
Nr katalogowy: 24869
Stan: 206 szt.
Ilość minimalna: 5
Wielokrotność: 5
Ilość [ szt. ]Cena netto
5+0,81
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaWtyk
Średnica wewnętrzna styku2,1mm
Właściwości złącz zasilającychbez przewodu
Typ złączazasilające DC
Średnica zewnętrzna styku5,5mm
Długość styku9,0mm