Przełącznik; Howo; LW26-20-M1 F/1P 102; bistabilny; 1 tor; 3 pozycje
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1 F/1P 102; 3 pozycje; ON-OFF-ON; 60°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8,5mm; 48x48mm; 23mm; Howo
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1 F/1P 102; 3 pozycje; ON-OFF-ON; 60°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8,5mm; 48x48mm; 23mm; Howo Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1 F/1P 102; 3 pozycje; ON-OFF-ON; 60°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8,5mm; 48x48mm; 23mm; Howo
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 25950
Nr katalogowy: 25950
Stan: 61 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikakrzywkowy; obrotowy
SymbolLW26-20-M1 F/1P 102
Ilość pozycji3 pozycje
Sposób przełączaniaON-OFF-ON
Kąt obrotu60°
Typ przełącznikabistabilny
Montaż mechanicznyna panel
Ilość torów1 tor
Ilość warstw1 warstwa
Wyprowadzeniaśrubowe
Prąd styków AC20A
Napięcie przełączania AC440V AC
Kolor elementu wykonawczegoczarny
Otwór montażowy / raster 8,5mm
Klasa szczelnościnieokreślona
Rozmiar płyty czołowej48x48mm
Opis na płycie czołowej1 0 2
Głębokość montażowa23mm