Przełącznik; Howo; LW26-20-M1-F/3P 102; bistabilny; 3 tory; 3 pozycje
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/3P 102; 3 pozycje; ON-OFF-ON; 60°; bistabilny; na panel; 3 tory; 3 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8,5mm; 48x48mm; 51mm; Howo; RoHS Nr kat.: 25951 Nr katalogowy: 25951 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | krzywkowy; obrotowy |
| Symbol | LW26-20-M1-F/3P 102 |
| Ilość pozycji | 3 pozycje |
| Sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| Kąt obrotu | 60° |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Ilość torów | 3 tory |
| Ilość warstw | 3 warstwy |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Prąd styków AC | 20A |
| Napięcie przełączania AC | 440V AC |
| Kolor elementu wykonawczego | czarny |
| Otwór montażowy / raster | 8,5mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Rozmiar płyty czołowej | 48x48mm |
| Opis na płycie czołowej | 1 0 2 |
| Głębokość montażowa | 51mm |