Agro; A1007.45.16; Uszczelka; PG7
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ilość: |
| Info |
|---|
| PG7 D1=16mm D2=11,5mm grubość 2mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Rodzaj akcesoriów do obudow | Uszczelka |
| Symbol | A1007.45.16 |
| Materiał | perbunan |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Kolor | czarny |
| Gwint | PG7 |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| Wersja akcesoriów | nie dotyczy |
| Producent | Agro |
| Temperatura pracy | -20...+100°C |