Agro; A1555.11.10; Dławnica; PG11
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dławnica; A1555.11.10; poliamid; IP68; jasnoszary; PG11; 4÷10mm; 18,9mm; z gwintem PG; Agro; RoHS Nr kat.: 26130 Nr katalogowy: 26130 Ilość minimalna: 3 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Długość gwintu - 8mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Rodzaj akcesoriów do obudow | Dławnica |
| Symbol | A1555.11.10 |
| Materiał | poliamid |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | jasnoszary |
| Gwint | PG11 |
| Średnica przewodu | 4÷10mm |
| Otwór montażowy | 18,9mm |
| Wersja akcesoriów | z gwintem PG |
| Producent | Agro |
| Temperatura pracy | -30...+100°C |