Agro; A1555.16.14; Dławnica; PG16
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dławnica; A1555.16.14; poliamid; IP68; jasnoszary; PG16; 8,5÷14mm; 22,5mm; z gwintem PG; Agro; RoHS Nr kat.: 26131 Nr katalogowy: 26131 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Długość gwintu - 10mm |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Rodzaj akcesoriów do obudow | Dławnica |
| Symbol | A1555.16.14 |
| Materiał | poliamid |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | jasnoszary |
| Gwint | PG16 |
| Średnica przewodu | 8,5÷14mm |
| Otwór montażowy | 22,5mm |
| Wersja akcesoriów | z gwintem PG |
| Producent | Agro |
| Temperatura pracy | -30...+100°C |